گلچینی از اخبار کاراته
 
دومین مرحله از اردوی تیم ملی کاتا ازصبح سه شنبه 19 خرداد 1388 به مدت 3 روز در دو نوبت صبح و عصر در محل برگزاری اردوی این تیم در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد . کیکاوس سعیدی سرمربی تیم ملی کاتا گفت : در این مرحله از اردو رقابت های انتخابی نداریم واین اردو تنها با هدف ارتقای سطح آمادگی کاتاروها ترتیب داده شده است . سعیدی افزود: 6 کاتا رو در قسمت انفرادی و 6 تیم در قسمت تیمی در اردو حضور دارند و خود را برای حضور هرچه بهتر در رقابتهای قهرمانی کاراته بزرگسالان ( چین )؛ مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی وجام وحدت و دوستی آماده می کنند . سعیدی در خاتمه گفت : تمرینات به صورت منظم زیر نظر مربیان مربوطه پیگیری می شود و از روند برگزاری اردو در این دوره رضایت داریم .
اردوی  کاتای تیمی :
تیم های کاتا فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان و کرمان الف(تیم های اول تا سوم مشترک مسابقات قهرمانی ایران) وتیم های کاتای تهران و اصفهان
 اسامی کاتارو های انفرادی :
محسن اشرفی،
شاهچراغی، قربانعلی و حسن زاده نفرات (اول تا سوم مشترک رقابت های قهرمانی ایران )  ؛ علی نعمتی و سعید کاظمی .
تیم ملی آماده حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا( شهریورماه - چین) می شود.

 

  نوشته شده در  10 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 
ششمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان و اولین دوره رقابت های کاراته کاپ فدراسیون جهانی کاراته ( امید ها ) از تاریخ پنجشنبه  بیست و یک الی بیست و چهار آبان ماه سال 13888 برابر با 12 الی 15 نوامبر سال میلادی 2009  در رباط پایتخت مراکش بر گزار می شود . به همین منظور کمیته اجرائی مسابقات بولتنی حاوی کلیه اطلاعات مربوط به چگونگی برگزاری این مسابقات منتشر کرده است . در بخشی از این بولتن لیستی از نام کشور هائی که معاف از ویزا برای ورود به مراکش هستند قید شده است که در میان این اسامی نام کشورهائی مانند ایران ؛ روسیه ؛ مالزی ؛ جمهوری آذربایجان ؛ و ..... قید نشده است که باید بر اساس روابط دیپلماتیک فی مابین کشور ها و برابر مقررات  اقدام نمایند وبدیهی است که عدم درج نام یک کشور در لیست بولتن منتشره به معنی عدم حضور آنها در رقابتها نیست !

  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 1 PM  توسط رضا  | 
ناهيد سركوهكي‌ به‌ عنوان‌ اولين‌ زن‌ رييس‌ هيات‌ كاراته‌ استان‌ خوزستان‌ معرفي‌ شد.
در مجمع‌ انتخابي‌ هيات‌ كاراته‌ استان‌ خوزستان‌ كه‌ صبح‌ روز سه‌شنبه‌ 29 ارديبهشت‌ 88 در اهواز برگزار شد خانم‌ ناهيد سركوهكي‌ پس‌ از سه‌ مرحله‌ راي‌گيري‌ با نه‌ راي‌ به‌ عنوان‌ رئيس‌ هيات‌ كاراته‌ اين‌ استان‌ انتخاب‌ شد. در اين‌ مجمع‌ انتخابي‌ كه‌ با رياست‌ خانم‌ شاه‌ محمدي‌ نايب‌ رئيس‌ امور بانوان‌ فدراسيون‌ كاراته‌ و با حضور مديركل‌ تربيت‌ بدني‌ خوزستان‌ و اعضاي‌ مجمع‌ برگزار شد.نه‌ نفر نامزد رياست‌ هيات‌ كاراته‌ بودند كه‌ از بين‌ آنها سه‌ نفر انصراف‌ دادند و شش‌ نفر باقي‌ ماندند كه‌ در پايان‌ خانم‌ سركوهكي‌ به‌ عنوان‌ اولين‌ زن‌ رئيس‌ هيات‌ كاراته‌ خوزستان‌ انتخاب‌ شد.گفتني‌ است‌ كه‌ سرپرستي‌ اين‌ هيات‌ را منصوري‌ به‌ مدت‌ 7 ماه‌ برعهده‌ داشت.ناهيد سركوهكي، آرام فدايي، محمدرضا منصوري، عبدالرضا قيم، سامان يونسي و حسين علي منصوري نامزدهاي حاضر در اين انتخابات بودند كه در سه مرحله با يكديگر رقابت كردند.


ادامه مطلب
  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 1 PM  توسط رضا  | 
در آستانه بیستمین سال عروج ملکوتی حضرت امام خمینی ( ره ) جامعه ورزش با حضور گسترده و پرشور در حرم مطهر ، با آرمان های آن امام همام تجدید میثاق کردند .
در این مراسم که با حضور گسترده و پرشور جامعه ورزش از بخش های مختلف اعم از ورزشکاران و قهرمانان ملی ، مربیان، داوران و پیشکسوتان ، معاونان سازمان تربیت بدنی ، جمعی از مدیران کل تربیت بدنی استان ها و روسای فدراسیون های حضور داشتند ، عبدالرضا ساور معاون فرهنگی ، حقوقی و امور مجلس سازمان تربیت بدنی طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی تصریح کرد : خیل عظیم جامعه ورزش کشور همواره افتخارش این بوده است که ادامه دهنده راه امام راحل بوده است و جمع حاضر به نمایندگی از جامعه ورزش یک بار دیگر در این مکان مقدس حضور یافت تا ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام و تاکید بر ادامه راه نورانی ایشان ،با مقام معظم رهبری نیز تجدید بیعت نمایند .


ادامه مطلب
  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 
پایگاه اینترنتی فدراسیون کاراته کره جنوبی طی گزارش مبسوطی  دیدار رئیس فدراسیون کاراته کره جنوبی و همراهان را با سرپرست فدراسیون کاراته ایران و همچنین گفتگو با دست اندر کاران فدراسیون کاراته ایران و تمرینات مشترک تیم ملی کاراته کره جنوبی  با اردونشینان تیم ملی کاراته ایران را به تصویر کشیده است . چندی پیش تیم ملی کاراته کره جنوبی همراه با مسئولین خود برای برپائی یک اردوی مشترک تمرینی به ایران سفر کرده بود . خاطر نشان میشود که مربیگری تیم ملی کاراته کره جنوبی را احمد صاقی بر عهده دارد .
آدرس پایگاه اینترنتی فدراسیون کاراته کره جنوبی به شرح ذیل است :
http://karatedo.or.kr/bbs/board.php?bo_table=gal_photo

  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 
کاراته ایران حضور درمسا بقات بازی های جهانی کاراته را از دست داد. این رقابت ها تحت عنوان بازی های جهانی کاراته به مدت سه روز از 24 الی 26 جولای 2009 برابر با دوم الی چهارم مرداد ماه در چین تایپه برگزار خواهد شد .
برخورد ضعیف با ضرورت دیپلماسی فعال در کاراته در سال گذشته وعدم برقراری به موقع ارتباط برای آگاهی از کم وکیف برگزاری این رقابت ها باعث شد که در مهلت مقرر و تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی کاراته ثبت نام و اعلام آمادگی برای شرکت در این رقابتهاصورت نگیرد و بدین ترتیب علی رغم تلاش سرپرست فعلی فدراسیون کاراته فرصت شرکت کاراته ایران در این رقابتها تا اینجای کار از دست رفته است ! بر اساس اعلام فدراسیون جهانی کاراته در خطاب به فدراسیون های عضو    wkfدر تاریخ چهارم دسامبر 2008 برابر با سیزدهم آذر ماه 1387 اولین دعوت نامه wkf برای شرکت کاراته ایران در رقابتهای جهانی کاراته ارسال شده است .اما فدراسیون جهانی کاراته عدم ارسال جوابیه از سوی فدراسیون کاراته ایران را به منزله انصراف از حضور در این رقابتها تلقی کرده و سهمیه کاراته ایران را برای کشور دیگری لحاظ کرده است . گفتنی است که این رقابتها با دعوت از ستارگان کاراته جهان در تایپه برگزار خواهد شد .

  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 

مسابقات کاراته قهرمانی کشور کارگران  به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در روزهای 1و2 خرداد ماه 1388 در سالن شهید معتمدی برگزار گردید و در پایان نتایج ذیل حاصل شد :
کاتای انفرادی :مقام اول : مسعود زارع - استان فارس
مقام دوم : محمد رضا با توانی - استان اصفهان
سوم مشترک : رسول الماسی ( استان زنجان) و سید جمشید حسینی ( استان تهران )
کومیته وزن 60- کیلوگرم :
مقام اول : مجید قلی زاده - استان تهران
مقام دوم : سعید علی پور - استان قم
سوم مشترک : مجید قادری - استان اصفهان و علی زارعی - استان مرکزی
کومیته وزن 67- کیلوگرم :
مقام اول : محمد تقی زاده - استان قم
مقام دوم : جواد احمدی - استان تهران
سوم مشترک : یوسف نامی استان (آذر بایجان شرقی) و داود بهرامیان( استان قزوین )
کومیته وزن 75- کیلو گرم :
مقام اول : پیام مرادی - استان اصفهان
مقام دوم : عباس داداشی - استان کرج
سوم مشترک : فرزاد سر داری ( استان اردبیل) و مالک سروش ( استان بوشهر )
کومیته وزن 84- کیلوگرم :
مقام اول : حبیب نادری - استان آذر بایجان شرقی
مقام دوم : سعید رادی - استان مازندران
سوم مشترک : سید محسن میر قیصری ( استان قم ) جاسم رفیعی ( استان یزد )
کومیته وزن 84+  کیلو گرم :
مقام اول : رضا شیخی - استان تهران
مقام دوم : محسن کاظمی -استان اردبیل
سوم مشترک : ایمان حسین آبادی ( استان مرکزی) و چیا زرد بانی نژاد ( استان کردستان )
برترین بازیکن اخلاق : مجید قلی زاده از تهران
فنی ترین بازیکن : آرش نصیر وند از استان اردبیل
در مجموع استان تهران باسه طلا و یک نقره به مقام اول و استان قم با یک طلا و دو نقره و یک برنزبه مقام دوم و استان اصفهان با یک طلا یک نقره و یک برنز به مقام سوم نائل گردیدند .
ضمنا در این مسابقات تعدادی داور و مهمانان محترمی از سازمان تربیت بدنی و فدراسین کاراته حضور داشتند ودر اهدا جوایز  هیئت کاراته کارگران را یاری نمودند.

  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 

به دليل آسيب ديدگي كمرم هنوز نمي توانم در خصوص حضور در اردوي تيم ملي حرفي بزنم و همه چيز بستگي به نظر پزشك دارد.

جاسم ويشگاهي، قهرمان كاراته جهان با اعلام مطلب فوق به خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا) گفت: "در اين ورزش وقتي حالت خوب است و براي فدراسيون و سازمان مدال مي گيري دوستت دارند، اما همين كه آسيب ببيني حتي يك زنگ هم نمي زنند كه حالت را بپرسند."

وي ادامه داد: "مي گويند اگر ورزشكاري آسيب ديد برود فدراسيون پزشكي اين در حاليست كه برخي ناراحتي و آسيب ديدگي پزشكان تخصصي مي طلبد صرف اينكه چند تا فيزيوتراپ آنجا باشد كه كار درست نمي شود اگر ناراحتي كمر من عادي بود كه تا حالا بايد درست مي شد."

دارنده طلاي جهاني فنلاند مي گويد: "تا آن موقع كه سالم هستي چپ و راست زنگ ميزنند بيا ما مدال مي خواهيم يا بر روي طلاي كاراته حساب مي كنند اما همين كه پس از چندي دچار آسيب ديدگي شوي حتي زنگ نمي زنند حالت را بپرسند چه برسه به اينكه بخواهند ببرندت دكترالان فوتباليست هاي درجه 2 خودشان را كه توي اين چند ساله افتخاري براي اين مملكت كسب نكرده اند را با هزينه هاي آنچناني براي درمان مي ربرند خارج اما به ما كه مي رسد يا پول ندارند يا مي گويند برويد فدراسيون پزشكي."

كاپيتان تيم ملي كاراته ضمن خطاب قرار دادن فدراسيون مي گويد: "از فدراسيون حتي يك زنگ نزدند كه آقا خوبي يا نه؟ من الان بيش از 3 ميليون تومان براي بهبودي كمرم هزينه كردم اين ناراحتي در كاراته و در تمرينات تيم ملي و مبارزه براي من بوجود آمد آيا نبايد يك سازماني يا مسئولي پيگير مشكلات بازيكناني باشند كه سالهابراي اين ورزش افتخار آفريني كرده اند."

ويشگاهي در پايان گفت: "در حال حاضر مداواي خودم را ادامه مي دهم تا پس از بهبودي نسبي به بتوانم به اردو بروم در واقع حضورم در مسابقات قهرماني آسيا كه در چين برگزار مي شود قطعي نيست و همه چيز بستگي به بهبودي من دارد چرا كه حتي اگر ذره اي احساس ناراحتي در كمرم كنم تمرين نمي كنم."

  نوشته شده در  8 Jun 2009ساعت 12 PM  توسط رضا  | 
اسماعيل حاجي آبادي نام آشناي، ورزش گلستان، چند سالي است كه اهالي ورزش او را در كاراته به عنوان رئييس هيات مي‌شناسند. در طول اين سال‌ها فراز و نشيب‌هاي زيادي داشته است، هرچند حواشي در مورد شيوه مديريتي وي زياداست ولي اين گونه موارد هيچ كدام مانع از كناره گيري وي از كاراته نشده است. با شروع سال جديد به سراغ اسماعيل حاجي آبادي رفتيم، تا از برنامه‌هاي سال جديد خود در سال 87 و عملكرد هيات در سال 86 بپرسيم. حرف‌هاي اميدوار كننده حاجي آبادي براي اهالي ورزش به خصوص كاراته كاران جالب و شنيدني است.

ادامه مطلب
  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 10 AM  توسط رضا  | 
 باشگاه القاديه كويت براي هدايت تيم كاراته خود رسماً طي نامه‌اي از اسماعيل حاجي‌آبادي مربي اسبق تيم ملي كاتا انفرادي كاراته جمهوري اسلامي ايران، رئيس هيأت كاراته استان گلستان دعوت به عمل آورد. حاجي‌آبادي ضمن تأييد اين خبر در مورد دعوت نامه عنوان كرد كه باشگاه القاديه كويت طي نامه‌اي كه هفته پيش با نام رزرو شدن اسكان بنده در يكي از هتل‌هاي كويت خواستار مذاكره حضوري يابنده شده‌اند. اين مذاكره كه ابتدا به صورت شفاهي صحبت شده بود باشگاه مذكور تعهد نمود تا ماهانه مبلغ سه هزار دلار به همراه يك آپارتمان براي اسكان به همراه خانواده‌ام واگذاري نمايد. وي در ادامه گفت: نمي‌توانم تصميم بگيريم چرا اولاً‌ براي دريافت و مرخصي به مدت زياد موافقت نمي‌شود و از همه مهمتر سازمان تربيت بدني هم تضمين نمي‌دهد كه بعد از مدت قراردادم با باشگاه كويتي بتوانم مجدداً به كارم در تربيت بدني به عنوان كارمند اين اداره ادامه دهم و امكان دارد اين همه سوابق بند از بين برود.

 

  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 10 AM  توسط رضا  | 
منبع: روزنامه جام جم، گردآوری: سیمای ایران - مازیار ناظمی، گوینده تواناو خلاق بخش‌های مختلف خبر ورزشی سیما، خرداد 1349 در تهران به دنیا آمده و دوران نوجوانی و جوانی را درکرمان گذرانده است. وی از سال 1367 به عنوان گزارشگر تلویزیون وارد صداوسیمای مرکز کرمان گردیده و سپس همکاری خود را با گروه تولید رادیو در تهران آغاز کرده است که تا امروز نیز ادامه دارد.
مازیار، فوق لیسانس ارتباطات دارد و از سال 1376 به جمع گویندگان خبر ورزشی سیما پیوسته است. رشته تخصصی ناظمی، ورزش کاراته سبک شوتوکان بوده و داور ملی این رشته می‌باشد


ادامه مطلب
  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 10 AM  توسط رضا  | 

  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 8 AM  توسط رضا  | 

رقابت هاي قهرمان کشوري بانوان بسيجي کاراته کا از هشتم مرداد به مدت دو روز برگزار مي شود
نسرين روستازاده، مسئول برگزاري مسابقات بانوان فدراسيون کاراته در گفتگو با پهلوان با بيان اين مطلب افزود: پيکارهاي قهرماني کشور بانوان بسيجي کاراته کا از هشتم مرداد به مدت دو روز در رده سني بزرگسالان برگزار مي شود.
وي گفت: در اين مسابقات که هر سال از سوي بسيج کشور و با همکاري فدراسيون کاراته برگزار مي شود، بانوان ملي پوش کشور اجازه حضور ندارند.
روستازاده بیان کرد: اين رقابت ها در دو بخش کاتاي تيمي و کوميته انفرادي در پنج وزن جديد منهاي 50 کيلوگرم، منهاي 55 کيلوگرم، منهاي 61 کيلوگرم، منهاي 68 کيلوگرم، به اضافه 68 کيلوگرم انجام مي شود.
وي گفت: استان برگزاري مسابقات از سوي بسيج کشور اعلام مي شود.

  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 8 AM  توسط رضا  | 

عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته گفت: مسابقات انتخابي تيم ملي كاتاي كاراته بانوان و مقدماتي المپياد ايرانيان به ميزباني مشهد 23 تير به مدت 2 روز برگزار مي شود.
افسانه باقري افزود: پيكارهاي انتخابي تيم ملي كاتاي كاراته بانوان و مقدماتي المپياد جوانان 23 تير به مدت 2 روز با حضور 600 كاراته كا در هر دو بخش مسابقات به ميزباني مشهد برگزار مي شود.
وي تصریح کرد: در مسابقات انتخابي تيم ملي كاتا بانوان رده سني بزرگسال به صورت انفرادي و تيمي برای حضور در بازي هاي همبستگي كه 24 مهر در اصفهان برگزار مي شود با حريفان خود به رقابت مي پردزاند.
وي اذعان داشت: از هر استان كشور يك نفر براي كاتاي انفرادي و سه نفر براي كاتاي تيمي مي توانند در مسابقات حاضر شوند.
باقري همچنين در مورد پيكارهاي مقدماتي المپياد ايرانيان گفت: اين رقابت ها در رده سني جوانان 17 تا 14 سال و در 7 وزن كوميته انجام مي شود.
سنين 15 تا14 در سه وزن 47-، 54- و 54+ مبارزه مي كنند و يك نفر هم در كاتاي انفرادي حاضر مي شود و سنين 17 تا 16 سال در 4 وزن 48-، 53-، 59- و 59+ و نيز يك نفر هم در كاتاي انفرادي به مصاف حريفان مي روند.

  نوشته شده در  2 Jun 2009ساعت 8 AM  توسط رضا  | 

 

كاتاروهايي كه به صلاحديد شتيم هاي فارس، آذربايجان شرقي، اصفهان و كرمان الف(تيم هاي اول تا سوم مشترك مسابقات قهرماني ايران) فردا در انتخابي شركت ندارند؛ اما كرمان ب، اسلامشهر، اصفهان ب و تهران بار ديگر رودر روي يكديگر قرار مي‌گيرند. در پايان دو تيم در اردوها باقي مي ماند.
محمدرضا باتواني، ستاد دانش، علي شاه زيدي، فريد حقيقي، عطاء اله منصور، سعيد كاظمي، علي نعمتي، فرشيد صادقي، مجتبي مهدوي و فاروق شيخ احمدي نيز در انتخابي فردا شركت كرده كه از ميان آنها 6 نفر در اردوها ابقا مي شوند.
اشرفي، شاهچراغي، قربانعلي و حسن زاده نفرات اول تا سوم مشترك رقابت هاي قهرماني ايران هستند كه در مسابقات فردا شركت نخواهند داشت.
اكنون اين نفرات زير نظر مقدم، كمانگير، مرداني، بهرامي، سعيدي، نيكوخصلت و حاجي آبادي اعضاي شوراي فني تمرين مي كنند.
وراي فني به اردوها دعوت شده اند، فردا با يكديگر رقابت خواهند كرد.

  نوشته شده در  1 Jun 2009ساعت 11 AM  توسط رضا  | 
غلامرضا دباغيان جمعه در بيمارستان آتيه تهران زانوي مصدومش را به تيغ جراحان سپرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي اسبق تيم ملي كاراته كه سال‌ها با مصدوميت زانوي راستش روبرو شده بود، مينيسك زانوي مصدومش را جراحي كرد.
وي در اين خصوص به خبرنگار ايسنا گفت: از چند سال قبل با مصدوميت هر دو زانوي راست و چپم روبرو بودم كه مدت‌ها قبل عمل جراحي ACL پاي چپم را انجام دادم. اينك نيز با جراحي آرتوسكوپي جراحي به روي زانوي راست انجام و هفته آينده نيز پزشك معالجم معاينه مجدد را انجام مي‌دهد.
دباغيان با بيان اينكه با فيزيوتراپي و تقويت عضلات چهارسر ران، مشكلي براي انجام تمرينات كاراته نخواهد داشت، تصريح كرد: تصور مي‌كنم از يك ماه آينده بتوانم مجددا تمرينات كاراته را آغاز كنم.
  نوشته شده در  30 May 2009ساعت 11 AM  توسط رضا  | 

بيست و پنجمين دوره مسابقات قهرماني كشور و انتخابي تيم هاي ملي كاراته بزرگسالان (مردان) در روزهاي چهار شنبه تا جمعه مورخ 23لغايت 25 ارديبهشت ماه جاري (1388) با حضور 539 كاراته كا در قالب 31 تيم از 28 استان كرج ، توابع تهران و مساجد كشور در سالن مجموعه ورزشي شهيد معتمدي) كارگران (برگزار گرديد و پس از سه روز رقابت فشرده نتايج ذيل بدست آمد ، خاطر نشان مي سازد مسابقات در رشته هاي كوميته انفرادي ، كاتاي تيمي و انفرادي برگزار شد .
روز اول ، چهارشنبه 23/2/1388
كاتا تيمي : 20تيم (60نفر)
1-استان فارس با تركيب مسعود زارع ، محسن زارع و محمود روستائي به مربيگري مسعود ذيگلري
2-استان آذربایجان شرقي با تركيب احد شاهين ، آرمين روشني و فرزاد خانلو  به مربيگري سعيد نيكو خصلت
3-استان اصفهان باتركيب علي مرادني ، مسيح چيت ساز و ميثم دهقاني  به مربيگري محمد علي مرداني
3 - استان كرمان با تركيب مصطفي پور جلالي ، افشين همتي مقدم و ححميد عرب به مربيگري محسن رشيدي نژاد
كاتاي انفرادي : 56نفر
1-محسن اشرفي استان گلستان 2- سيد داود شاهچراغي استان تهران 3- مهران قربانعلي پور استان گلستان و مرتضي حسن زاده استان تهران .
كوميته انفرادي  وزن 55- كيلوگرم 55 نفر
1.بهروز افشاري استان تهران
2.داود قرباني استان تهران
3.وحيد حسني پور استان گيلان و حامد بلوري استان گيلان
وزن 84+ كيلوگرم 50 نفر
1.موسي گنج زاده استان تهران
2.دانيال قره ويسي استان كرمانشاه
3.سامان حيدري استان كرمانشاه و مهدي ترابي استان كرمانشاه
روز دوم : پنجشنبه مورخ 24/2/88
وزن 67- كيلوگرم 86 نفر
1.حامد زيگساري استان گيلان
2.مجيد خسروي استان مركزي
3.حسن غفاري استان زنجان و احمد اخوان استان گيلان
وزن 75- كيلوگرم 86 نفر
1.ابراهيم حسن بيگي استان تهران
2.حسن روحاني استان زنجان
3.منصور حسن بيگي استان تهران و سعيد حسني پور استان گيلان
روز سوم : جمعه مورخ 25/2/88
وزن 60- كيلوگرم 79 نفر
1.محمدرضا غروبي استان گيلان
2.عليرضا اجدادي استان گيلان
3.مازيار رهنما استان گيلان و پويا سلطاني استان زنجان
وزن 84- كيلوگرم 67 نفر
1.نادر جودت-  كرج
2.مسلم زين الدين استان كرمانشاه
3.هادي صفي استان تهران و حامد اميري نسب استان خوزستان
بهترينهای مسابقات :
در وزن 55- مسابقه مرحله 4/1 بين بهروز افشاري و وحيد حسني پور
وزن وزن 75- مسابقه فينال بين ابراهيم حسن بيگي و حسن روحاني
در خاتمه مسابقات جوايز قهرمان توسط آقايان محمود آرين خو (مدير تيمهاي ملي)، عليرضا سليماني سرمربي، محمدرضا عبدالمحمدي، محسن رشيدي نژاد، شهرام هروي و جليل بخشي مربيان تيمهاي ملي ؛محمدعلي مرداني رئيس كميته داوران فدراسيون و تني چند از مسئولان كميته هاي مختلف فدراسيون به قهرمانان اهداء گرديد.
رده بندي استانها بر اسااس مدالهاي كسب شده

استان     طلا  نقره   برنز
تهران      3       2        3 
گيلان      2      1        5
گلستان   1      0       0 
فارس و كرج(هركدام یک طلا)  1  0  0
كرمانشاه     0  2  2 
زنجان      0      1   2
مركزي و آذربايجانشرقي (هركدام) 0  1  0
اصفهان و خوزستان و كرمان (هر كدام)  0  0  1

 

  نوشته شده در  30 May 2009ساعت 11 AM  توسط رضا  | 
8 تيم و 14 كاتارو تمرينات خود را آغاز كردند.

خبرگزاري فارس: نخستين اردوي تيم ملي كاتا از امروز با حضور 14 كاتارو و 8 تيم آغاز مي شود.


 

ادامه مطلب
  نوشته شده در  30 May 2009ساعت 11 AM  توسط رضا  | 
محسن اشرفي قهرمان كاتاي انفرادي شد

خبرگزاري فارس: رقابت هاي كاتاي انفرادي قهرماني ايران با برتري محسن اشرفي پايان يافت.


به گزارش خبرگزاري فارس، اين رقابت ها با حضور 56 كاتارو در سالن شهيد معتمدي تهران برگزار شد كه در نهايت محسن اشرفي بر سكوي قهرماني ايستاد.
داود شاهچراغي دوم و مهران قربانعلي پور و مرتضي حسن زاده عنوان سوم مشترك را از آن خود كردند.
  نوشته شده در  30 May 2009ساعت 10 AM  توسط رضا  | 
 مدير امور عمومي فدراسيون كاراته گفت: از طريق رايزني با فدراسيون جهاني مشكل اعزام به مسابقات جوانان و اميد جهان را رفع مي كنيم.


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 

هيچ كس مرا نمي شناسد
 چون ناشناخته اند بازي هايشان پخش نمي شود، باشگاه لازم
نمي بيند كه تمام حق و حقوقشان را بدهد، چون ناشناخته اند


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 

  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 

  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت : به دو مناسبت در خدمت شما هستم؛اول امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت سایپا و فدراسیون فوتبال و دوم تقدیر از دو بانوی محجبه که در مسابقات کاراته قهرمانی جهان شرکت نکردند. مهرداد بذرپاش در حاشیه امضای تفاهمنامه همکاری بین شرکت سایپا و فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: عملکرد مجموعه فوتبال کشور گویای همه چیز است . فوتبال ایران در سطح ملی و باشگاهی عملکرد خوب و روشنی داشته که تعریف و تمجید کردن من زیره به کرمان بردن است.رئیس گروه خودروسازی سایپا با اشاره به توافق این گروه با فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: افتخار ما این است که با تیم ملی فوتبال همکاری خواهیم کرد و در شادی مردم شریک خواهیم شد. خانواده بزرگ سایپا از امروز به تیم ملی کمک می کند و در کنار مردم برای موفقیت این تیم دعا خواهد کرد. بذرپاش با بیان اینکه فوتبال با زندگی مردم عجین شده است، افزود: همه با موفقیت تیم ملی خوشحال می شوند و خوشحالیم که از امروز می توانیم سهمی در افتخار آفرینی تیم ملی داشته باشیم.وی همچنین در خصوص مراسم تجلیل کارخانه سایپا از دو بانوی محجبه ایرانی که از حضور در مسابقات جهانی کاراته انصراف دادند، گفت: امروز از عزیزانی تقدیر می کنیم که تجلی عزت، حیا، آزادگی و ماندگاری هستند. عزیزی که در مسابقات جهانی حضور پیدا می کند و نمی گذارند با رقبایش به مبارزه بپردازد حرکتش برای ما بیش از صدها مدال طلا ارزش دارد.بذرپاش با بیان اینکه ارزش های اسلامی ماندگار خواهد بود، تاکید کرد: تقدیر از این عزیزان ماندگاری ورزش و انقلاب اسلامی را بیش از پیش می کند .وی با بیان اینکه هدیه گروه خودروی سایپا برای این دو بانو ناقابل بوده و حرکتی نمادین در جهت ارج نهادن به خدمات آنهاست،گفت: کاری که این دو بانو انجام دادند با صدها مدال قابل مقایسه نیست.بذرپاش همچنین خاطر نشان کرد: شرکت خودروسازی سایپا با دستور رئیس جمهور دو خودروی مینیاتور را به هلن سپاهی و شهناز میر حیدری تقدیم کرده است.وی در خاتمه مراسم در خصوص حمایت مالی گروه سایپا از تیم فوتبال استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان  آسیا گفت: مذاکراتی با باشگاه استقلال داشته ایم اما در این خصوص هنوز توافقی حاصل نشده است.

 

  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 

مدال هايي با آرم تكواندو بر گردن قهرمانان كاراته

 يكي از جالب ترين نكات نهمين دوره ليگ كاراته ايران اعطاي مدال هايي با آرم تكواندو بود


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 9 PM  توسط رضا  | 

ويشگاهي با اشاره به اين موضوع كه دو مدال طلاي مسابقات جهاني و بازي‌‏هاي آسيايي خود را به بارگاه حضرت ابا عبدالله حسين (ع) اهدا كرده است ، گفت: بعد از بازگشت از مسابقات جهاني با مصدوميت شديدي روبرو شدم كه هيچ كس اميدي به حضورم در دوحه نداشت ولي با توكل به خدا و ائمه اطهار توانستم در اين ميدان مهم نيز به موفقيت برسم و همانجا تصميم گرفتم كه اين مدال‌‏ها را به بارگاه امام حسين (ع) اهدا كنم و تصميم خود را همزمان با ماه محرم اعلام كردم.
وي تصريح كرد:اعتقادات شخصي هر كس بايد در قلبش نوشته شود نه بر روي پيراهن ورزشي.


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 8 PM  توسط رضا  | 
چهارمين دوره مسابقات گوجوريو كاراته قهرماني جهان براي رئيس و برگزار كنندگان اين دوره از رقابت ها موفقيت آميز نبود و ايراني ها از اين برگزاري خشنود نبودند. حيف كه آنها مجبور بودند تمام اخبار و جريان مسابقات را خودشان به ايران گزارش كنند چون اين مسابقات از صفحه تلويزيون هلند پخش نشد.
يك دختر ۱۶ ساله با فريادهاي بلند و پرش زياد در تاتمي وسط در حال مبارزه اي سنگين با حريف هلندي «نيكي باكر» است كه از طرف تماشاچيان خودي به شدت تشويق مي شود


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 8 PM  توسط رضا  | 
ایران در انتظار شگفتی دیگر(مسابقات جهانی آفریقای جنوبی ۲۰۰۹)

اولين سبكي كه  از كشورمان به مسابقات جهاني كاراته رفت و عنوان نايب قهرماني را از آن خود كرد. سبك گوجوريو بود كه با ۱۳ ورزشكار در سال ۱۹۹۳ در بين ۳۸ كشور جهان در توكيو با كسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز شگفتي همگان از جمله كشورهايي را كه ۳۰ سال بود گوجوريو تمرين مي كردند برانگيخت و همانها به ايران عنوان «ايران شگفتي ساز مسابقات» دادند


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 8 PM  توسط رضا  | 


ادامه مطلب
  نوشته شده در  27 May 2009ساعت 8 PM  توسط رضا  | 
 
  POWERED BY BLOGFA.COM